top of page

REALIZAČNÍ TÝM

Patrik Procházka

„Život je něco, co si musíš protrpět; zvláště když cítíš, jak zvrácený je svět. Život je však přece něco tak krásného! A co teprve, když potká tě něco nového – láska,“ napsal Patrik již ve svých 11 letech jako reakci na negativní pohledy na věci pozitivní, jako například jeho poměrně těžký, ale přitom stále hodnotný a krásný život, který mu byl právě těmito pohledy značně ztěžován. Poznal ale sílu lásky v životní příležitosti bez ohledu na jejich složitost a získal tak pevnou podporu ve své velké sny. Díky stipendiu absolvoval studium psychologie na Lynn University v USA, denně nacestuje stovky kilometrů a rozdá stovky úsměvů; v neúnavném snažení lidem kolem sebe ukázat, že setkání s ním i přesto, že si s sebou často nosí vlastní židli, rozhodně není depresivní a že život není utrpením, jak se spousta lidí domnívá – ale naopak nabitý mnohdy nepoznaným životním bohatstvím, které se snaží šířit.

- autor projektu

Darina Miklovičová

„Sny se plní – pokud máme schopnost a pevnou podporu v ně věřit.“ Darina vnímá nedůvěru lidí v jejich sny a v sebe sama již řadu let a svým pozitivním přístupem se snaží tento nežádoucí efekt v lidské společnosti eliminovat, přičemž se aktivně zabývá pozitivním PR. 13 let pracovala pro mezinárodní PR agenturu Best Communications. Posledních 8 let pracuje na volné noze. Spolupracovala s předními PR agenturami (Fleishman Hillard atd...). Mezi její klienty patřili a patří: British Airways, Sephora, Airbus, NG Myslbek, BAe Systems, NF Kapka naděje, NF Pink Bubble, Tesco, Citibank a desítky dalších. Je autorkou projektu Kořeny osobností v Botanické zahradě hl. města Praha.

- PR manager

Barbora Stöckel

„Nemoc může být vnímána jako výzva ke změně způsobu našeho života, popřípadě k rekonstrukci naší hodnotové orientace. Pak ji ovšem můžeme chápat dokonce jako příležitost, kterou jsme dostali na naší životní cestě. Umožní nám jiný, často naprosto neočekávaný úhel pohledu na mnohé z toho, co nás obklopuje a co je součástí našeho každodenního života. Záleží jen na nás, jak dokážeme onu příležitost využít.“ Bára si prošla vážnou nemocí a následnou fyzickou i životní  změnou, která ji naučila sounáležitosti i odvaze v nevzdávání se. Vystudovala obor Rehabilitační – psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory na Zdravotně sociální fakultě JČU. Dříve působila v realizačním týmu projektu Šance na vzdělání, který organizoval přednášky a pomáhal s rekvalifikací lidí s fyzickou změnou. Snaží se pomáhat lidem, aby i ty nejtěžší události ve svém životě nevnímali jako nepřekonatelnou překážku, ale jako příležitost.

- interní a externí komunikace, organizace přednášek

Ivan Houdek

Ivan celý svůj život zasvětil péčí na cestě za realizací různých lidských snů. Absolvoval VŠ Dopravy a Spojů v Žilině, poté dlouhá léta působil na manažerských pozicích v oblasti dopravy a obchodu ve společnostech jako například Česká pošta a Vodafone. Svým klidným, moudrým a otevřeným pozitivním přístupem pomohl mnoha lidem v nelehkých životních situacích, přičemž ukázal, že měly nejen řešení, ale i svůj smysl. Nyní OSVČ v autodopravě; úspěšně lidem pomáhá dostat se za jejich sny fyzicky. Se Stick With Your Dreams Unconditionally spolupracuje již 3,5 roku.

- transport manager

Please reload

bottom of page