top of page

REZERVACE

Máte zájem o konzultaci s Patrikem Procházkou? 
Zanechte nám zprávu a my se Vám ozveme :-)
Prioritu dáváme základním a středním školám, které mají zájem zprosředkovat setkání s Patrikem svým studentům, a také neziskovým organizacím.

Vaše jméno *

Email *

Předmět zprávy

Telefon

Zpráva

Success! Message received.

Patrik je přesvědčený, že všechna omezení existují pouze v naší hlavě. Sny se mohou uskutečnit, nevýhody mohou být proměněny ve výhody, nemožné se může stát možným. Nic není nedosažitelné. Vše kolem nás má svůj smysl, který jen čeká na to, až ho objevíme. Pokud v to věříme, jsme na správné cestě k tomu žít plnohodnotný a spokojený život.

 

Ačkoli se už od svého narození potýkal s velkými zdravotními výzvami, nenechal se odradit. Překonal veškeré předsudky, objevil v sobě nevídaný životní optimismus a nyní svoje znalosti a zkušenosti předává dál; mění nesmyslné zákony o ,,imobilních“ lidech tím, že se bezpodmínečně drží svých snů a učí druhé, jak na to. S „vlastní židlí“ procestoval přes 400,000 km, působí jako psycholog na cestách a také v rámci vlastní psychologické praxe, poskytuje vlastní psychologické semináře ve firmách a přednáší na školách, aby dětem i jejím rodičům ukázal, že všichni, dokonce i zdánlivě znevýhodnění lidé mohou žít plnohodnotný, smysluplný a úspěšný život a že se v tom můžeme navzájem podporovat.

 

„Hlavní prioritou každého z nás je žít plnohodnotný, smysluplný život, který zlepšuje a obohacuje životy druhých. I já to považuji za svou prioritu. Jsem přesvědčený, že není nic, čeho bychom nebyli schopni dosáhnout, pokud si pevně stanovíme své cíle a neúnavně pracujeme na jejich dosažení. Život považuji za neodolatelně krásnou a jedinečnou šanci tvořit dokonalé okamžiky plné radosti a štěstí. Schopnost myslet, cítit, vnímat, učit se a poznávat nám bezpodmínečně umožňuje žít život naplno a smysluplně, neboť všichni jsme navzájem propojeni. Jinak řečeno, radost lidí kolem nás je i naše radost, jsme totiž jeho spolutvůrci. Abychom tedy byli šťastní, musíme si navzájem pomáhat. S velkorysou pomocí a podporou Bakala Foundation jsem získal dvouoborové vzdělání z psychologie a také byznysu na Lynn University v USA, díky kterému se těším ojedinělé možnosti měnit vnímání života lidí okolo sebe.  Baví mě jim pomáhat a dodávat jim důvěru v ně samotné a v jejich sny. Baví mě pozorovat, že se mi to daří.

 

Bude mi ctí vás podpořit na vaší životní cestě, pomohu vám odbourat strach z neúspěchu, vyhnout se stresu a probudit Vaši přirozenou schopnost zvládání negativních emocí. Naučím vás, že všechny vaše přání mají šanci být uskutečněny, pokud si je přejete v hloubi svého srdce, pomohu vám vybudovat si zdravou sebedůvěru; budu váš průvodce dosud nepoznaným zážitkem výjimečného a úžasného člověka.“

 

Toužíte-li být také obklopeni Patrikovým nezdolným životním optimismem, domluvte si konzultaci s ním prostřednictvím formuláře.

bottom of page